שאלות נפוצות:


1. כמה אור נוסף מוביל האור Pergu-SUN הטבעי ייתן לי ?

אין תשובה סטנדרטית בגלל המשתנים המשפיעים על הביצועים של כל צוהר. כמו הזמן של השנה, השעה ביום, גודל הצוואר, אורך של מוט, נטייה הכיפה על הגג, גודל החדר, צבעי קיר והעיצוב הכללי.  בנוסף, מזג האוויר בכלל והתניות אור הסביבה תמיד משפיעים על התוצאה הסופית.  שנים רבות של ניסיון שלנו לימד אותנו, כי ההערכה מרוכזת של משתנים אלו, לצרכים שלך, היא הדרך היעילה ביותר שאנו יכולים להבטיח שתקבל את האור הטבעי שאתה מחפש.2. האם חום חודר את מערכת המובילים של Pergu-SUN ?

התשובה היא שחום מינימאלי בלבד יכנס דרך מוביל האור, מדוע ? מפני שכל מרכיבי הצינורות אינם צוברים חום , זכוכית כפולה ממוקמת בגובה התקרה ומונעת את מעבר החום וכמובן הכיפה העליונה על הגג מיוצרת מחומר שבולם את החום - לכן לא יהיה עומס חום נוסף על הבניין. 
למעשה, בהשוואה לתאורה חשמלית קובנציונלית, הטמפרטורות נמוכות באופן משמעותי.3.האם מובילי האור אטומים למים ?

  מובילי האור של Pergu-SUN אטומים לחלוטין למים. כמו כן, יש אחריות מלאה לנושא.4.כמה זמן אחריות ניתנות על מובילי האור של Pergu-SUN ?

7 שנים.5.מה איכות הצינור ?

איכות הצינור המוביל את האור חשוב מאוד מפני שהוא המעביר את האור מבחוץ פנימה אל תוך החלל. במערכת שלנו אנו משתמשים בצינור קשיח ALANOD MIRO - כסף עם רמת השתקפות כוללת של 98%. שימוש במוצרים נחותים יפחית באופן דרמטי את היעילות של מוביל האור.6.האם צבעי הפנים של המבנה שלי ישפיעו / משפיעים על רמת האור ?

צבעים בהירים נוטים לקלוט אור יום טוב יותר.7.מה אורך הצנרות שלנו ?

עבור גגות רעפים שם משתמשים בצינורות גמישים FLEXI-PERGUSUN אנו ממליצים לכל היותר 3 מ"ר בגובה יותר מזה, מומלץ להשתמש במערכת צנרות קשיחה שיכולה להיות יעילה עד 6 מטר אורך.9.מה שטח הכיסוי של Pergu-SUN  ?

בהתבסס על ניסיון של שנים, ובהתייחס לפרגו-סאן גמיש באורך עד 3 מטר :
קוטר מוביל מכסה שטח :
343 מ"מ קוטר -   9 מ"ר
457 מ"מ קוטר -  16 מ"ר
535 מ"מ קוטר -   25 מ"ר

כמובן שהנתונים לא יכולים להיות מדויקים בכל שעות היום / קיץ / חורף. בכדי לקבל הערכה יש לבצע פגישה בשטח ובצע הערכה מדויקת יותר.

לכל שאלה נוספת נשמח לעמוד לרשותכם בדף צור קשר